Galeria Olimpia Bełchatów

Komfort

Otwarty w 2015 roku w Bełchatowie sklep marki KOMFORT już na samym początku wyróżniał się tym, że został on zaaranżowany w całkowicie nowej formule. W momencie jego startu był dopiero drugim salonem utrzymanym w tej funkcjonalnej stylistyce! Czymś, co mimo upływu lat pozostaje bez zmian, jest fakt, że jego asortyment cieszy się niesamowitym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, szukającej ciekawych sposobów na zaaranżowanie własnego domu lub mieszkania! Bełchatowski salon KOMFORT, znajdujący się na ulicy Kolejowej 4, swoją dogodną lokalizacją jest w stanie zadowolić praktycznie każdego mieszkańca tego urokliwego miasta. Jest on położony na terenie bardzo popularnego kompleksu Park Olimpia.

Dzięki temu KOMFORT może stać się jednym z kluczowych przystanków podczas Twoich zakupów! Co ciekawe - sklep w Bełchatowie został zaaranżowany zgodnie z nową koncepcją i wizją. Na powierzchni 700 metrów kwadratowych znajdziecie ten sam asortyment, co w każdym sklepie w Polsce! Odnajdziesz tam starannie dobraną ofertę dywanów, wykładzin elastycznych, drewnianych paneli i podłóg, ale też wszelakich akcesoriów stanowiących uzupełnienie dla wymienionych wcześniej elementów wystroju domu. To kluczowy element nie tylko bełchatowskiego punktu! Poza rozbudowaną ofertą sklepu, pragniemy także zadbać o pozytywne wrażenia naszych Klientów już od momentu, w którym przekroczą próg sklepu KOMFORT. Nie inaczej jest w Bełchatowie!

Doświadczeni specjaliści, gotowi do udzielenia rad dopasowanych do indywidualnej specyfiki wnętrza tylko czekają, aby wspomóc Cię w odpowiedniej aranżacji pomieszczenia! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz asortymentu do pokoju dziecięcego, czy do zatłoczonego biura – mamy coś dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy do sklepu KOMFORT w Bełchatowie! Możesz w nim liczyć na najwyższy poziom obsługi Klienta oraz produkty, których jakość zaskoczy Cię jeszcze nie raz! Mamy nadzieję, że już niedługo wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania.

Powrót

Oceń nas