Promocje

Jesienne Bonobranie!
  • Tel.: 784389900
  • Czas trwania promocji: Pią 08.11 - Pią 29.11
Zobacz na planie
Rozpoczynamy „JESIENNE BONOBRANIE” czyli Galeria Olimpia znów rozdaje kasę na zakupy! Od 8 DO 29 listopada  przyjdź do Olimpii i zrób zakupy za min. 50 zł. Okaż paragon hostessie w specjalnie oznaczonym Punkcie Obsługi Loterii  i sprawdź co wygrałeś!PULA NAGRÓD to aż 65.000 zł!
 
Co zrobić żeby wygrać?
1.  W dniach od 8 do 29 listopada do 2013 r. zrób zakupy na kwotę min. 50 zł w dowolnym sklepie w Galerii Olimpia w Bełchatowie.
2.  Idź z paragonem do jednego z dwóch Punktów Obsługi Loterii, które znajdują się na terenie Galerii  Olimpia. Punktów Obsługi Loterii szukaj: 
  • w holu głównym na wprost wejścia głównego,
  • w pasażu przy kasach Tesco na wprost salonu Denique.
Punkty Obsługi Loterii są czynne codziennie w godz. 10.00 - 20.00. Okaż paragon zakupowy hostessie.
3.  Dotknij przycisk „LOSUJ” na ekranie Kiosku Loteryjnego. O wygranej zostaniesz poinformowany od razu! Informacja o nagrodzie pojawi się na ekranie.Codziennie do wygrania bony o wartości 20, 50 i 100 złotych na kolejne zakupy!
4.  Po wyświetleniu informacji o nagrodzie, nagroda jest wydawana od razu przez hostessę w Punkcie Obsługi Loterii, w którym odbyło się losowanie.
5.  W przypadku, gdy dowód zakupu stanowi wielokrotność kwoty 50 zł, przysługuje Ci prawo do kilku losowań, jednak nie więcej niż 20 na podstawie pojedynczego paragonu!
 
Szczegółowy regulamin loterii dostępny jest w Punktach Obsługi Loterii oraz w biurze administracji Galerii Veneda. Loteria realizowana jest na podstawie zezwolenia Izby Celnej zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. 
 
Listę wszystkich sklepów, w których można realizować bony zakupowe dostaniesz w Punkcie Obsługi Loterii. Możesz też pobrać ją bezpośrednio z naszej strony.

Pobierz: Lista sklepów akceptujących bony loteryjne
 
 
 
 
 
 

Powrót
Oceń nas