Nowości i wydarzenia

Światowy Dzień Zwierząt w Galerii Olimpia

Sob 05.10 - Sob 05.10

KOCHAMY ZWIERZAKI
Czyli Światowy Dzień Zwierząt w Galerii Olimpia
5.10 w godz. 14:00-19:00

Z okazji światowego Dnia Zwierząt zaprosiliśmy wszelkiej maści zwierzoluby do Galerii Olimpia. Oczywiście najlepiej z PUPILAMI! Było mnóstwo zabawy, pokazów i zajęć edukacyjnych, warsztaty charytatywne, atrakcje dla najmłodszych.

JAK ROZMAWIAĆ TRZEBA Z PSEM
Doświadczony przewodnik Patryk Krajewski z psem AIAXEM zaprezentowali, jak prawidłowo budować relacje z czworonogiem. I jak w bezpieczny sposób obchodzić się z psami, których nie znamy i które nie znają nas.

ZRÓB GRYZAKA DLA BEZDOMNIAKA
Warsztaty rękodzieła, podczas których robiliśmy własnoręcznie zabawki dla psa lub kota, które później przekazaliśmy lokalnym organizacjom prozwierzęcym.

FOTO PAMIĄTKA Z PUPILEM
Profesjonalny fotograf na specjalnie zaaranżowanym planie robił zdjęcia klientom z ich pupilami, a tych którzy nie mają zwierzaków wspomagał rysownik.

KĄCIK ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH
Gry i zabawy edukacyjne dla dzieci, dzięki którym poznały zwierzęta zagrożone wyginięciem, dowiedziały się jak prawidłowo opiekować się zwierzakami.

MALOWANIE TWARZY
Doświadczona animatorka bezpiecznymi dla skóry farbami przemalowała twarze dzieci w pyszczki ulubionych zwierzątek.

MAŁY WETERYNARZ
Najmłodsi mogli zapoznać się z pracą weterynarza i wcielić się w jego rolę oraz zadbać o zdrowie pluszowych zwierzątek. Pokazaliśmy także dorosłym jak udzielić pierwszej pomocy psu lub kotu i co zrobić w sytuacji problemów zdrowotnych pupila.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!
Wystawa zdjęć zwierzaków czekających na adopcje w lokalnych schroniskach i fundacjach, których przedstawiciele opowiedzieli o zwierzętach pod ich opieką, procedurach adopcyjnych itd.

EGZOTYCZNA WYSTAWA TERRARYSTYCZNA
oraz wiele innych atrakcji dla zwierzolubów i nie tylko!

Dziękujemy za miło spędzony dzień!


Powrót
Oceń nas