Nowości i wydarzenia

Targi Bociankowe w Galerii Olimpia

Nie 31.03 - Nie 31.03

31 marca odbyła się kolejną edycja Targów Bociankowych w Galerii Olimpia – cyklicznego eventu dla przyszłych i obecnych rodziców.

Nie zabrakło również atrakcji dla maluszków.


ZAPROSZENI GOŚCIE

  • Gościem specjalnym tegorocznych targów był Piotr Bielski – pionier jogi śmiechu w Polsce, socjolog, podróżnik, coach radości, autor książęk „Joga śmiechu. Droga do radości” (2016) oraz „Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny” (2017), a na 2019 roku zapowiada nową książkę „Duchowość zdrowego rozsądku”, szczęśliwy mąż i tato 2 fantastycznych dziewczynek.
  • Udział w targach wzięła także podróżniczka Maja Górniak, która wraz z mężem i 2 letnią córka niedawno wróciła z 3 miesięcznej podróży po Azji. Opowiedziała, czy warto podróżować z tak małym dzieckiem i jak taką wyprawę zorganizować nawet z niewielkim budżetem.


STOISKA EKSPERCKIE

  • Wśród ekspertów znalazły się: położne, doradczyni laktacyjna, dietetyk, fizjoterapeuci, ratownicy medyczni - poinstruują odwiedzających jak udzielić pierwszej pomocy ciężarnym i niemowlętom.
  • Były także: doradczyni z zakresu chustonoszenia, podolog, dentysta, psycholog dziecięcy i psycholog wspierający osoby dorosłe, logopeda i specjaliści z państwowej inspekcji pracy.
  • Można było także skonsultować się z trenerem personalnym w kwestii powrotu do formy po ciąży i poznać zestaw ćwiczeń do zastosowania w domu z niemowlęciem na rękach.


STREFA EDUKACJI I ZABAWY

  • Na zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem klocków zaprosiło najmłodszych EDUKIDO.
  • HELEDRON zaprezentował lekcję pokazową nauki angielskiego dla najmłodszych.
  • Kino HELIOS zaprosiło do kina całe rodziny.
  • Na najmłodszych czekał kącik animacyjno-sensoryczny i dmuchany zamek, kącik sensoplastyczny i kącik zabaw dla najmłodszych.
  • Rodziców zaprosiliśmy również do konkursów na scenie z cennymi nagrodami, do wygrania był między innymi nowoczesny i bezpieczny fotelik samochodowy.

 

BELLY PAINTING
Kobiety w ciąży zaprosiliśmy na artystyczne malowanie brzuszków.


STUDIO FOTO
Podczas eventu można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
Zaaranżowaliśmy miejsce do zdjęć niemowląt, a doświadczony fotograf opowiedział, jak w bezpieczny sposób fotografować noworodki i niemowlęta. Drugie studio foto przeznaczone było dla kobiet w ciąży i całych rodzin.
 
Nie zabrakło także stoisk wystawienniczych firm oferujących produkty dla kobiet w ciąży i niemowląt, oraz lokalnych rękodzielników.

Powrót
Oceń nas